IBS – Будівельна компанія

БУДУЄМО ГЛОБАЛЬНО

капітальне будівництво об’єктів нерухомості та послуги генерального підряду

Генеральний підряд

Генеральний підряд в будівництві представляє собою централізоване управління всіма процесами на будівельному майданчику. Основними вимогами, якими керується компанія «Інтер Буд Сервіс» в якості генпідрядника є повна відповідність робочого процесу з затвердженими документами та встановленими термінами, а також безпечне проведення усіх робіт.

Генеральний підрядник несе повну відповідальність за виконання робіт згідно договору, календарного графіку та їх належної якості. Саме тому вибір генпідрядної організації є основним завданням при реалізації проекту будівництва.

Для якісного управління та успішної реалізації будівництва ми формуємо команду фахівців різних напрямів, які організовують, реалізують та контролюють всі етапи проекту. Такий підхід забезпечує простоту комунікацій між учасниками проекту і дозволяє оптимально використовувати внутрішні ресурси компанії, а також залучати зовнішні ресурси, що в підсумку забезпечує найвищу якість будівництва об’єктів.

Комплекс послуг генерального підряду, який надає компанія «Інтер Буд Сервіс» включає не тільки управління будівництвом об’єкта, але й удосконалення та оптимізацію проекту та проектних рішень, введення об’єкта будівництва в експлуатацію.

ЗАВДАННЯ, ЯКІ МИ ОБОВ'ЯЗКОВО ВИРІШИМО:

НАШОМУ КЛІЄНТУ:

Ми відкриті та чесні. Уважні до ваших потреб, здатні їх передбачати та відкривати для вас. Гнучкі та швидкі в реагувані на побажання для задоволення ваших потреб. Щодня прагнемо до покращення та вдосконалення своїх процесів в ваших інтересах.

КАПІТАЛЬНЕ БУДІВНИЦТВО

Ми маємо досвід капітального будівництва будівель споруд різного призначення і пропонуємо повний комплекс робіт із забезпеченням всієї необхідної дозвільної та виконавчої документації для надання послуг в будівництві, дотриманням будівельних норм і стандартів, термінів і якості робіт.

Досвід здійснення централізованого управління всім циклом будівельного процесу на будівельному майданчику на засадах генпідрядника дозволяє нам реалізовувати масштабні і різнопланові проекти.

Генеральний підрядник приймає на себе всі ризики згідно договору і несе повну відповідальність за виконані роботи та гарантійні строки експлуатації.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

ПРОФЕСІЙНА КОМАНДА

Компанія забезпечена повним штатом інженерно-технічних працівників різної будівельної кваліфікації та досвідом роботи. Компанія має постійний штат працівників робітничих спеціальностей. Існує власна база працівників для залучення на основі цивільно-правових договорів або трудових угод.

техніка та матеріальна база

Для здійснення комплексного будівництва об'єктів різної категорії складності і призначення компанія має власну матеріально-технічну базу машин, механізмів і обладнання. Укладено договори зі спеціалізованими транспортними підприємствами для залучення, при необхідності, будівельно-дорожньої техніки і механізмів.

сучасні та якістні матеріали

Втілюємо інноваційні та енергоефективні рішення для раціонального використання ресурсів вашого бізнесу, що є додатковим фактором успіху у майбутньому. Поставка матеріалів і виробів здійснюється безпосередньо виробниками або через дилерську мережу, так само через власну базу перевірених і надійних постачальників